11 Aralık 2011 Pazar

N'olur Beni Baştan Yarat

Aslında düşündüm de buraya yazmamamın sebebi ders çalışmam felan değil . Hayatımda bir heyecan bir renk yok ki yazayım . Sabah kalktım okula yol aldım sonrada  dershaneye sonra eve geldim yemeğimi yedim yattım uyudum yazsam hepiniz bana bir taraflarınızla gülersiniz :D E tabi haklı olarak :)

Ama dün bir olay oldu dedim Allah'ım nolur yerin dibine sok bir daha çıkarma beni . Arkadaşımın dershanesine gittim ders çalışırız felan ayağı . Bir baktım eski sevgilim orda hemde yeni sevgilisiyle . Ben böyle bir kız görmedim ama yaaa ... O boy pos neydi öyle ! Ben hastalıktan gebermiş gözlerimin altı mor üstüme kazağımı çekmiş botları giymiş gitmişim kızı görmen lazım bildiğin afet . Kızla yan yana geldik bacağı kadar bile etmiyorum anasını satim :D Çocukta bir havalar bir kıç kalkması . Orda olduğum sürece kızı yemediği an kalmadı . Vikvikvik her dakka sarılıyor kıza şebek şebek hareketler yapıyor . Şeytan dedi git şu ikisinin kafasını vur birbirine sonra sürt duvara kıvılcım çıkana kadar ! Ama naaptımm hanımefendiliğimi bozmadan oturdum dersime çalıştım :) 

Hayır bu boy meselesine sinir olmamın sebebi elimde olan bir şey olmaması . Elimde olsa uzamaz mıyım . Elbette ama olmuyor ki anacım . Bir türlü uzamıyorum bildiğin 1.60 dolaşıyorum ortalıkta .

Çin'de senin ellerinden kollarından tutup çekiştiriyolarmış 15 cm e kadar uzayabiliyormuşsun . Düşünmüyor değilim ama kıyamam ben kendime . En iyisi 40-50 cmlik topuklu yaptırıp dolaşmak 

P.s : Benden uzun kızlardan nefret ediyorum . E tabi benden kısa kız olmadığı için tüm kızlardan nefret ediyorumm .

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder